ERHAN TURAN
1987 yılında Trabzon/Vakfıkebir’de doğdu. İlk okul eğitimini sırası ile Yeşilli/Mardin , Yahyalı/Kayseri , Kullar/ Kocaeli ilçe/illerinde , ortaokulu İzmit Hızır Reis İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Kocaeli Anadolu Meslek Lisesi Bilgisayar bölümünden mezun olduktan sonra 2004 yılında başladığı Kocaeli Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama Bölümünden 2006 yılında mezun oldu. 2014 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü bitirerek lisans eğitimini tamamladı.

2005 – 2007 yılları arasında yarı zamanlı ve tam zamanlı olarak özel sektörde bilişim teknolojileri alanında çeşitli firmalarda Bilişim Uzmanı olarak çalıştı.
2007 yılında iki arkadaşıyla 3d Bilişim Teknolojileri‘ni kurarak, Bilişim, Güvenlik ve Dijital Matbaacılık sektöründe Kocaeli ve çevre illerde hizmet vermeye başladı. Turan, 2010 yılında ortaklarından ayrılarak faaliyetlerine Shift Bilişim Teknolojileri adı altında devam etti. 2014 yılında sektördeki hizmetlerine son vererek İstanbul Ticaret Odası’nda göreve başladı.

Göreve başladığı Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü’nde Sosyal Medya Yönetimi (/itokurumsal), İnternet Portalı Editörlüğü (ito.org.tr & itohaber.com), Kurum Fotoğrafçılığı ve Grafikerliği, Protokol Asistanlığı, Basın İlişkileri Editörlüğü, Gazete Haberciliği gibi birçok farklı alanda görevlerde bulundu. Evli ve iki kız babası Turan, 2015 /Ocak itibariyle Başkanlık ve Genel Sekreterlik Koordinatörlüğü’ndeki Asistanlık görevine halen devam etmektedir.

123123