VS_2015RTM_1002_540x304_EN_US

Sık kullandığım ve her bilgisayarda olması gereken, çevrem tarafından yaşanılan problemlere çözüm olarak sunduğum bazı programları bulmakla uğraşmamanız için kendi sunucuma yükleyip kısa bilgilerle sunmak istedim. İndirdiğiniz programları virüs taramasından geçiriniz, programların yüklerken sorduğu eklenti ve browser ürünlerine de dikkat ediniz.
Super (İNDİR- Taramadan çalıştırmayınız)

Yanlış formatta bir video veya müzik dosyanız mı var? Simplified Universal Player Encoder & Renderer (Basitleştirilmiş Evrensel Oynatıcı Kodlayıcı ve Dönüştürücü), yani kısa adıyla SUPER, dönüştürmede dünya şampiyonu.

Recuva (İNDİR- Taramadan çalıştırmayınız)

Dikkatsiz bir tıklama ve seçili fotoğraflarınızın hepsi silindi! Sorun değil çünkü Recuva silinen dosyalarınızın hepsini geri getirebiliyor.

CCleaner (İNDİR- Taramadan çalıştırmayınız)

Windows’unuzu ve yüklenmiş olan programları ek bir programa gereksinim duymadan birkaç saat içinde temizleyebilirsiniz. Ya da isterseniz CCleaner’ı yükleyip tek bir tıklamayla da halledebilirsiniz.

Free YouTube to MP3 Converter (İNDİR- Taramadan çalıştırmayınız)

YouTube’da hoş bir müzik videosu gördünüz ve MP3 olarak indirmek istiyorsunuz. Free YouTube to MP3 Converter, müzik parçasını videonun içinden alıp MP3 formatına çeviriyor.

VLC Media Player (İNDİR- Taramadan çalıştırmayınız)

Bilgisayarda video izlemek hoş bir şey; bir de format sorunları olmasaydı… VLC Media Player video formatlarının çoğunu oynatabilen güvenilir bir araç.

TeamViewer (İNDİR- Taramadan çalıştırmayınız)

PC sorunları yaşayan bir insana telefonda yardımcı olmak çok zor. Aynı şekilde yardıma ihtiyacınız olduğunda telefonda derdinizi anlatmak da öyle. TeamViewer sayesinde iki bilgisayar arasında özel bir ağ kurabilir ve sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz.

CPU-Z (İNDİR- Taramadan çalıştırmayınız)

Bilgisayarınızda tam olarak hangi donanımlar bulunmakta? Windows’ta bu bilgilerin toplanması zaman alabilir. CPU-Z ile tek bir tuşa basarak her şeyi görebilirsiniz.

Winrar  (İNDİR- Taramadan çalıştırmayınız)

Sıkıştırma programı.