Gürsel Bilgisayar
2020 ~

Dijital Medya Uzmanı / Freelancer

2020 yılının ilk çeyreğinde başladığım Gürsel Bilgisayar firmasında bilişim teknolojileri alanında hizmet vermenin yanı sıra Web Sitesi tasarımı, Sosyal Medya Yönetimi ve Dijital Medya Strateji Yönetimi hizmetlerini vermekteyim. İster sıfırdan başlayın, isterseniz kimlik yenilemeyi hayal edin, sizi dijitalde en yükseğe çıkarabilirim.

Türk Telekom A.Ş.
2018 – 2020

Kıdemli Uzman

Türk Telekom A.Ş. bünyesinde huku biriminde kullanılan UYAP ile entegreli çalışan IHOPE ve LEGAHOPE yazılımlarının stabil çalışmasını destekleyici çalışmalar ve tahsilat çalışmalarının hızlandırılmasına yönelik taleplerin yanıtlanması konusunda kıdemli uzman olarak görev aldım.

İstanbul Ticaret Odası
2015- 2018

Özel Kalem

İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar’ın Özel Kalem görevini üstlendim. Başkanın tüm toplantıları başta olmak üzere gerçekleştirdiği programların ön çalışmaları ve takibini yürütme görevini gerçekleştirdim.

İstanbul Ticaret Odası
2014 – 2015

Kurumsal İletişim Asistanı

İstanbul Ticaret Odası Resmi Sosyal Medya Hesapları başta olmak üzere, itohaber.com .org.tr Web Sitesi Editörlüğü , ITO.ORG.TR Basın Editörlüğü ve
İstanbul Ticaret Gazetesi – Haber Editörlüğü görevlerini gerçekleştirdim.

Shift Bilişim Teknolojileri
2007-2014

İşletme Sahibi

Deneyimlerimi ticarete dökmek üzere kurmul olduğum şirketimde ekibimle birlikte Bilgisayar Teknik Servisi, Kurumsal Teknik Servis, Bilişim ürünleri, çevre ürünleri satışı ve onarımı, CCTV Kamera ve Güvenlik Sistemleri, Kablosuz Alarm Sistemleri, Web Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Akınsoft Ürünleri Kurumsal satış ve desteği, Sosyal Medya Planlaması, Sosyal Medya Yönetimi gibi hizmetlerde bulundum.

Teknolji Sistemleri
2006 – 2007

Teknik Servis Müdürü

Bilgisayar Teknik Servisi, Kurumsal Teknik Servis, Bilgisayar ve çevre birimleri onarımı, Mikro ve Entegre Yazılım Teknik Desteği, Türk Telekom (ADSL) Çözüm Ortaklığı konularında hizmet veren firmada tüm teknik hizmetlerin takibini gerçekleştirdim.

Pro-Ser Bilişim
2004 – 2006

Teknik Destek Uzmanı

Sunucu ve son kullanıcı portföyünü barındıran müşteri yelpazesi içinde Bilgisayar Teknik Servisi, Kurumsal Teknik Servis, Bilgisayar ve çevre birimleri onarımı konularında teknik persoel olarak görev aldım.