@creativerhan

Yer Aldığım Projeler

itohaber.com

Turan, İstanbul Ticaret Odası’nın yayınlamış olduğu İstanbul Ticaret Gazetesi’nin dijital dönüşümü ile oluşturulan ekonomi portalının tüm dijital oluşum süreçlerinde etkin görev almıştır.

İstanbul Ticaret Gazetesi

Erhan Turan, 2014 Mayıs ayından itibaren Kurumsal İletişim bünyesi altında Editörlük, Kameramanlık, Kurum Fotoğrafçılığı, Köşe Yazarlığı, Muhabirlik ve Habercilik gibi bir çok alanda görevler alarak Türkiye’nin en eski ekonomi gazetesinin künyesine yıllarca ismini yazdırmayı başarmıştır.

Futuristanbul

Turan, Dünyaca ünlü fütüristler Thomas Frey, Hamish McRae ve Ben Hammersley ve iş dünyasının bir çok isminin katılım sağladığı, trendleri iş fırsatlarına çevirme yollarını ve nasıl bir geleceğe hazırlanılması gerektiğini anlattıkları İstanbul Ticaret Odasının (İTO) Zorlu Performans Sanatları Merkezinde düzenlediği Futuristanbul etkinliğinin tüm dijital süreçlerinde yer almıştır.

Paranın Başkenti İstanbul

Turan, İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) 2015 yılı küresel vizyonu çerçevesinde İstanbul’u küresel çekim merkezi yapmak için geliştirdiği “Paranın Başkenti İstanbul Projesi” kapsamında bir çok görev almıştır.

İstanbul Shopping Fest

Turan, İstanbul Alışveriş Festivali, İstanbul’da düzenlenen yıllık alışveriş festivalidir. 2014 yılından 2018 yılına kadar misyonu İstanbul’u dünyanın alışveriş, kültür ve eğlence merkezi haline getirmek olan projede yer almıştır.

#OneIstanbul Instagram fotoğraf yarışması

Turan, Tarihi, kültürel, doğal güzelliklerle dünyanın göz bebeği olan İstanbul’u, dünyada daha fazla görünür kılmak amacıyla 2015 yılında sosyal medyada başlatılan ve iki dönem şeklinde gerçekleştirilen, İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO), İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Turizm Geliştirme ve Eğitim Vakfı (TUGEV), vakfın iktisadi işletmesi olan İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu (ICVB) ve Türk Hava Yolları ile organize ettiği “OneIstanbul Instagram Fotoğraf Yarışması” projesinde yer almıştır.

İTO Çalıştayları

Turan, İstanbul Ticaret Odası’nın Meclis üyeleriyle birlikte bir çok sektörün sorunlarının tartışıldığı ve çözüm önerilerinin sunulduğu Bakü, İzmir, Antalya ve Kıbrıs’ta gerçekleşen çalıştay programları çerçevesinde protokol ve toplantıların düzenlenmesi adına bir çok görevde bulunmuştur.

Ahilik Haftası Kutlamaları (Şed Kuşatma Töreni)

Turan, Kocaeli Ahilik Derneği çalışmaları bünyesinde Ahilik Haftası Kutlamaları’nda Şed Kuşatma, Bacıyan-ı Rum, Ahi Pilavı, Ahi Helvası gibi Ahilik kültür ve felsefesini gelecek kuşaklara aktarmak amacıyla bir çok kültürel faaliyette bulunmuştur.